Tüm Ulusumuzun Başı Sağolsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Fettah Can: Delirme...
Yorumcu ve besteci kimliği ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan , müzik dünyasının sevilen ismi Fettah Can, "Delirme" isimli yeni şarkısı ile müzikseverlerle buluşuyor.

Sözleri Cansu Kurtcu 'ya müziği ve düzenlemesi Fettah Can 'a ait olan şarkının, mix çalışması Onur Koç, mastering çalışması ise Çağlar Türkmen tarafından yapıldı.

Fettah Can şarkılarının naifliğini taşıyan "Delirme" şarkısı, Hasan Kuyucu yönetmenliğinde Sapanca bölgesinde özel bir tesiste gerçekleşen çekimlerle kliplendi. Klipte sanatçıya üç oyuncu eşlik etti.
Müge Zümrütbel'den "Sevgili"...
Müge Zümrütbel , müzik eğitimine İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nde başladı ve 1 yıl sonra İstanbul Üniversitesi Yarı Zamanlı Şan Bölümü'nü de kazanarak iki okulu beraber okudu.
Lisenin ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nı 1.likle kazandı

19 yaşındayken, Mozart'ın Türkiye'de hiç sahnelenmemiş operası La Finta Giardiniera'nın premierini Aya İrini'de yaptı ve başrol oynadı. Opera eğitiminin ardından Galatasaray İletişim Teknoloji Müzik Akademisi'nde "Ses Mühendisliği" okudu.

2008'de girdiği özel bir üniversitenin Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Bölümü'nü bitirdikten sonra akademik çalışmalara ara verip albüm çalışmalarına başladı.

Avrupa Müzik Etiketi ile müzikseverlerle buluşacak olan Müge Zümrütbel ilk albümü olan "SEVGİLİ"nin çalışmalarını Hakan Yeşilkaya ile birlikte yürüttü.

Albüm de Zeki Güner, Cüneyt Tek ve Pınar Çubukçu gibi değerli besteci ve söz yazarlarının eserleri ülkenin önde gelen müzisyenleri tarafından  kaydedildi. "SEVGİLİ" Albümün de 2'si remix olmak üzere toplam 9 şarkı yer alıyor. Albüm fotoğrafları Cem Talu tarafından çekildi. Albümün çıkış parçası olan "YALAN"ın söz ve müziği Cüneyt Tek , düzenlemesi ise Hakan Yeşilkaya imzası taşıyor.

"YALAN" klibi Serter Tirmik yönetmenliğinde Heybeliada'da çekildi 

Deniz Seki'den Yeni Klip: Bu Sevda Bu Şehre Sığmaz...
"İyisin Tabi" ve "Hayat 2 Bilet" şarkılarıyla en çok dinlenen, en çok indirilen şarkılar listelerinde 1 numaraya yükselen Deniz Seki'nin albümünün en sevilen şarkılarından  "Bu Sevda Bu Şehre Sığmaz" da kliplendi. 
 
Yorumuyla olduğu kadar söz yazarı ve besteci kimliğiyle de tüm albümlerinde imzası bulunan Deniz Seki'nin İz albümünün üçüncü klibi, sözleri Aysel Gürele müziği Sezen Aksuya ait olan Bu Sevda Bu Şehre Sığmaz şarkısına çekildi.
 
Deniz Sekinin iletişim danışmanı Özgür Arasın kurduğu ekiple  Erkan Nasın  yönetmenliğinde İstanbul sokaklarında çekilen klipte bir çok reklam filminde oynayan oyuncu ve model Ayberk Yaşilbursa rol aldı.
 
Bu albümü diğerlerinden ayıran umudunu yitirmemiş, içinde umut çiçekleri olan bir iç sesin dışa vuruşudur. Bunun içinde sevinç, mutluluk, neşe, huzur ve tüm yaşadıklarımın toplamından çıkan melodilere dökülmüş sözler var diyen Deniz Sekinin yorumladığı Bu Sevda Bu Şehre Sığmaz, İz albümünün en sevilen parçalarından. 
 
Yonca Lodi'den "Hain"e Klip...
Yonca Lodi, 5. Stüdyo albümü "12 Ay"ın şarkılarını kliplerle müzik severlerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kez "Hain" için kamera karşısına geçen başarılı sanatçı, bir yandan da konserleri için Türkiye ve Avrupa'yı geziyor.

Söz ve müziği Sirel'e, düzenlemesi Murat Yeter'e ait olan "Hain", Yonca Lodi'nin yorumuyla albümün öne çıkan şarkılarından. Albümün tüm video kliplerinde Kemal Başbuğ ile çalışan Yonca Lodi, geleneğini yine bozmadı. Başbuğ'un yönetmen koltuğuna oturduğu video klipte Yonca Lodi, giydiği 2 ayrı kostüm ve stili ile de dikkat çekiyor. 

Ayrılığın ardından hayatına rahatça devam eden "Hain" bir aşığın hissettirdiklerini, unutamayan bir kadının gözünden anlatan video klipte, Yonca Lodi'ye oyuncu  Hakan Akay eşlik etti. Çekimler Midas Stüdyoları'nda, 50 kişilik bir ekiple tam günde tamamlandı. 

                                                                                 


ZAKKUM'dan Yeni Video: Acıta Acıta...
2013 Eylül ayında dördüncü stüdyo çalışması "Her Gün Sonbahar"ı yayınlayan ve albümle aynı adlı çıkış parçasıyla aylarca müzik listelerindeki yerini koruyan Zakkum, bunu takiben ise albümün sevilen şarkıları "Ben Ne Yangınlar Gördüm", "Gidiyorum Yolcu Et" ve "Gökyüzünde" yi kliplendirmişti. 

Albümün beşinci video klibi ise, sözleri Cem Senyücel'e müziği ise Yusuf Demirkol'a ait olan, "Acıta Acıta" şarkısına geldi.
Ayşegül Aldinç'ten "Bir Tek Gördüğüm"

Pop müzik dünyasının en önemli kadın yorumcularından, aynı zamanda başarılı oyuncu Ayşegül Aldinç, yaklaşık 5 yıllık bir aradan sonra iddialı bir şarkı ile karşımızda.


2010 yılında yayınladığı tek şarkılık 'O Kız'dan bu yana, yeni bir şarkı dinlemek için sabırsızlandığımız Ayşegül Aldinç,  'Bir Tek Gördüğüm' isimli şarkı ile kendisini özleyen hayranlarını sevindiriyor. 


Söz ve müziği son dönemin en ses getiren yorumcularından Mabel Matiz'e ait olan 'Bir Tek Gördüğüm', önümüzdeki günlerde dijital platformlarda satışa sunulacak. Mabel Matiz'in aynı zamanda geri vokallerinde de yeraldığı 'Ozan Çolakoğlu'nun prodüktörlüğünde kaydedilen şarkının video klibi ve sanatçının muhteşem son fotografları 'Nihat Odabaşı' imzası taşıyor. 


Bugüne kadar "Kara Sevda", "Gözlerin Su Yeşili',"Alev Alev", "Yanlışsın", "Al Beni", "Alimallah", ''Sorma', "Ben Kimselere Yar Olmam", "Beni Hatırla" gibi birçok hit şarkı seslendiren Aldinç, şarkının ardından bahar sezonunda sahnelerde olacak.


Bu şarkı aynı zamanda Ayşegül Aldinç'in ünlü besteci/ yorumcuların yepyeni şarkılarından oluşacak ve sonbaharda yayınlanacak yeni albümünün de müjdecisi olacak.


Gülben Ergen ve Oğuzhan Koç'tan "Aşkla Aynı Değil"...
Gülben Ergen, 2 senelik suskunluğunu yeni bir single çalışması ile bozuyor. Sözü ve müziği Oğuzhan Koç'a, düzenlemesi ise Taşkın Sabah'a ait olan "Aşkla Aynı Değil" Gülben Ergen ile Oğuzhan Koç'u tekrar buluşturdu...

Daha önce de yine sözü ve müziği Oğuzhan Koç'a ait "Giden Günlerim Oldu" adlı şarkıyı birlikte seslendiren ikilinin "Aşkla Aynı Değil" adlı çalışması DMC etiketiyle yayınladı. Dijital platformlarda 14 Nisan itibari ile yayına başlayan single çalışması, tüm müzik marketlerde...
Yaşar İpek'ten "Sus"...
Yakın bir zamanda 90'lı yıllara ait sevilen pop şarkılarını yeniden yorumladığı "Sus" albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Yaşar İpek, albüme adını veren "Sus" adlı şarkıya Belçika'da klip çekti. 

Yaşar İpek, Aslı Güngör ile birlikte bu şarkı için kamera karşısına geçti. Klibin çekimlerinin son derece iyi geçtiğini söyleyen sanatçı, Sus'un görsel anlamda çok zengin olan klibi ile müzik kanallarındaki yerini aldı.
İrem Derici'den Yeni Maxi Single "Değmezsin Ağlamaya"…
İrem Derici yeni maxi single'ı "Değmezsin Ağlamaya" ile yine iddialı geliyor... Geçtiğimiz yıl "Kalbimin Tek Sahibine" şarkısı YouTube'da 114 milyon kez izlenen ve gelmiş geçmiş en çok izlenen Türk videosu olarak tarihe geçen İrem Derici; yeni şarkılarıyla bu rekoru kırmaya hazırlanıyor.
Gökhan Tepe ile "Seninle Her Yere"...
19 yıllık profesyonel müzik kariyerinde, müzik dünyasına 7 albüm ve 2 single kazandıran Gökhan Tepe'nin, Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşacak olan yepyeni albümü "Seninle Her Yere"de 1 versiyon sekiz şarkı yer alıyor.

Geçtiğimiz yılın son aylarında yayımladığı ve haftalarca müzik listelerinin zirvesinde yer alan "Gelsen De Anlatsam" şarkısıyla birlikte, sanatçının 14 Şubat'ta aşka özel yayımladığı "Sonsuza Kadar" şarkısının da yer aldığı albümde, ayrıca "Gelsen De Anlatsam"ın Erdem Kınay tarafından hazırlanan bir remix versiyonu da bulunuyor.
 
Prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü Gökhan Tepe'nin üstlendiği albümde; Şebnem Sungur, Ayla Çelik, Hakkı Yalçın gibi sanatçının yıllardır birlikte çalıştığı şarkı yazarlarının çalışmaları yer alıyor. Tüm bestelerin Gökhan Tepe imzası taşıdığı albümde; düzenlemeler Barış Özesener ve Erhan Bayrak tarafından hazırlandı. Mix'leri Serkan Kula, mastering'i ise Almanya'da Robin Smidth tarafından hazırlanan albümün fotoğrafları için Evren Arasıl'ın objektifinin karşısına geçen Gökhan Tepe, çok yakında sözleri Ayla Çelik'e, müziği ise kendisine ait olan "Kader" şarkısının video klibiyle müzikseverlerle buluşacak.

Sertab Erener'in yeni single'ı ''Tesadüf Aşk''...
Sertab Erener'in yeni single'ı ''Tesadüf Aşk'' müzikseverlerle buluştu. 
Burak Ertaş'ın çektiği klipte Sertab Erener'e Serkan Altunorak eşlik etti. Yaklaşık 19 saat süren çekimlerde Sertab Erener ve Serkan Altunorak İstanbul-Kadıköy sokaklarında evsiz iki insanı canlandırıyor. İkili ile birlikte çekim ekibi de zaman zaman -5 dereceye varan soğukla mücadele etti. 

Şarkıyı dinleme şansı olan bazı isimlerin düşüncelerinin yer aldığı video da Sertab Erener'in YouTube kanalında yayınlandı 
Sinan Akçıl'dan "Best of Aşk"
Sinan Akçıl... ‘'Best of Aşk''

Sinan Akçıl, bugüne kadar sanatçı dostlarına verdiği duygusal şarkılardan oluşan ‘'Best Of Aşk'' isimli albümünde biraraya getirdi.

‘'Best Of Aşk''isimli albüm, Ajda Pekkan'nın ‘'Arada Sırada'', Ferhat Göçer'in ‘'Biri Bana Gelsin'', İzel'in ‘'Anlayamazsın'', Ziynet Sali'nin ‘'Rüya'' ve ‘'Her şey Güzel Olacak'', Hande Yener'in ‘'Teşekkürler'', Zeynep Casalini'nin ‘'Dokunma Bana'' gibi Sinan Akçıl imzalı, daha önce sanatçı dostlarının seslendirdiği 11 Aşk şarkısından oluşuyor.

Akçıl şarkıları yeniden yorumlayarak, müzik severlerin karşısına sade ve yalın bir sound anlayışı ile çıkıyor... Albümde "X Factor Türkiye" yarışmasından tanıdığımız Ferah Zeydan vokalleri de yer almakta...

‘'Best Of Aşk'' ın çıkış şarkısı ise daha önce Ferhat Göçer'in seslendirdiği ‘'Biri Bana Gelsin''...
Albüm; Febyo Taşel, Erdem Yörük, Cem İyibardakçı, Birkan Şener ve Sekan Ölçer düzenlemeleri ile yeniden sevenlerin beğenisine sunuldu.
Işın Karaca'dan Türk Sanat Müziği Albümü...
Arabesque I ve II ile satış rekorları kıran, projelerin kraliçesi Işın Karaca, gelenek haline gelen konsept çalışmalarına, klasik olmuş 11 Türk Sanat Müziği şarkılarından oluşan "Ey Aşkın Güzel Kızı" albümü ile devam ediyor. Bir daha bir araya gelmeyecek, raflarda unutulmuş, gün ışığına çıkmayı bekleyen şarkılar Seyhan Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluştu. 
Türkiyenin en önemli ve özel kadın vokallerinden 'Işın Karaca' yepyeni albümü 'Ey Aşkın Güzel Kızı' ile ilgili ‘' Bu şarkılar uzun yıllardır albümlerde yer almıyordu. Bestecilerin ve söz yazarlarının bana güvenip emanet etmesi benim için büyük bir şereftir. 
Işın Karaca, yeni albümüyle özenle seçtiği Türk Sanat Müziği eserlerini yeni nesillere tanıtmak için yola çıktı.
Yeni nesile klasik olmuş bu şarkıları yeniden tanıtmanın heyecanının yaşıyorum." dedi.


‘'Varış noktalara değil, yürüdüğüm yol ve biriktirdiklerim; bir müzisyen olarak en büyük görevim. Arabesque albümlerimizin başarısı bir tesadüf değildi, bizi büyüten bu dev eserleri yeni jenerasyonlara, elimizden geldiğince, anlatmaya ve yaşatmaya çalıştık.'' 

Türk sanat müziği albümümüzü hazırlarken de aynı hassasiyeti gösterdik.
Ey aşkın güzel kızı;  bir bucuk yılda hazırlandı. Müzik direktörüm hem kardeşim hemde menajerim ‘'Akın Büyükkaraca'' albümün her aşamasında yanımda oldu.

Tüm düzenlemeler ‘'Selim Çaldıran'' tarafından hazırlandı ve albüm tamamiyle akustik olarak kayıt edildi. 

Son dönemlerde verdiği 38 kilo ile gündemden düşmeyen 'Işın Karaca' fotoğraf çekimlerinde ‘Süleyman Demirel'in hazırladığı kreasyonu giydi ve ‘Lara Sayılgan' tarafından  fotoğrafları çekildi.

Albümün ilk video klip çalışması  ‘ Deniz Akel' yönetmenliğinde söz ve bestesi Yıldırım Gürses'e ait olan  ‘Bir Garip Yolcuyum ''isimli şarkıya  çekildi .Video klipte 70'li yıllara bir selam çakarak Işın Karaca ve ekibi oyunculuk kabiliyetini sergiledi.
SlowTürk'te Nostalji Kuşağı...
SlowTürk'te 70'ler, 80'ler ve 90'ların aşk şarkıları tekrar hayat buluyor...

Bir zamanlara damga vurmuş aşk şarkıları ve efsaneleşmiş aşk şarkıları Didem Şehitoğlu'nun sunumuyla her Pazar saat 18:00-19:00'da  SlowTürk'te…

Sezen Aksu'dan, Alpay'a, Ayla Dikmen'den Ayten Alpman'a hiçbir yerde duyamayacağınız en özel aşk şarkıları bu programla size ulaşıyor
2015'e Merhaba...
Keyifli, sağlıklı, mutlu bir yıl dileriz...
Ziynet Sali'den "Bugün Adım Leyla"
Bu seneyi yoğun konser programlarıyla geçiren ZİYNET SALİ, 2014'ün son günlerinde dinleyicilerine içerisinde yepyeni bir şarkının olduğu single çalışmasının da bulunduğu, Türkçe ve Yunanca şarkıların yer aldığı canlı konser kayıtlarından oluşan 2 CD'nin de yer aldığı 3 CD'lik bir albüm hediye etti..

Sözleri Sıla'ya, müziği Christos Rantis'e, düzenlemesi ise Efe Bahadır'a ait olan "Bugün Adım Leyla" adlı yeni single şarkısına Nihat Odabaşı yönetmenliğinde Atina'da çekilen klip, 17 Kasım'dan itibaren tüm kanallarda yayınlanmaya başladı. 
Atamızı Saygıyla Anıyoruz....
Atamızı Saygıyla Anıyoruz....
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun!
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun!
Gripin'den Yeni Klip: Neden Bu Elveda?

Gripin grubu "Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar" albümünün 5. video klibini "Neden Bu Elveda?" isimli şarkılarına çekti.

Kemal Başbuğ yönetmenliğinde Stuttgart'ta çekilen klibin çekimleri iki gün sürdü. Stuttgart'da yaşayan Alman bir çiftin rol aldığı klip, bir çiftin uzun zaman sonra tekrar hatırladığı duyguların bir anda ellerinden kayıp gidişini anlatıyor...

Bu klip aynı zamanda, yakın tarihte kaybettiğimiz ünlü müzik adamı "Antonis Vardis"'e ithaf edildi.

Kenan Doğulu'dan yaza sıcacık bir veda...
"Aşka Türlü Şeyler" albümünden sözleri, müziği ve düzenlemesi Kenan Doğulu'ya ait olan "Tencere Kapak" şarkısına, şarkının kendisi kadar sıcak, samimi ve romantik bir klip geliyor.
Yaşları 19 ile 90 arasında değişen 13 çiftin romantik ve sıcacık görüntüleriyle geride bıraktığımız yaz mevsimine tatlı bir veda niteliği taşıyan klibin yönetmeni Ali Demirel, görüntü yönetmeni ise Firar Güney Kayran. Klip Türkiye'de 6k çözünürlükle çekilen ilk video klip olma özelliğini taşıyor.
İpek Ural'ın yapımcılığında gerçekleşen proje için Türkiye'nin çeşitli yerlerinde yapılan çekimler tüm yaz boyunca sürdü. Mekanlardan bazıları Datça, Büyükada, Karamürsel, Şile, Caddebostan sahili, Maslak, Levent, Kalamış ve Zekeriyaköy. Klipte yer alan çiftlerden bazıları gerçek çiftler, izleyiciler bu sıcaklığı, samimiyeti ve doğallığı mutlaka hissedecek.
Deniz Seki'nin Yeni Albümü: İz...
Deniz Seki'nin uzun zamandır merakla beklenen yeni albümünün ismi "İz"... Seki'nin "Hayatımın ikinci perdesi" dediği albümde 12 yeni şarkı yer alıyor. 

Deniz Seki; sekizinci albümü İzde yer alan şarkıları için "Mutlu, umutlu yaşama sımsıkı bağlanırken, kimi zaman hüzünlü, kimi zaman yaşama tutunmaya çalışırken yazıldı onlar.Onların tümü zaten benim hayat hikayem... Hayatımın gerçekleri Deniz'den bir iz olsun istedim.Herkesin yüreğinde gerçekten bir iz bırakacak bir albüm yaptığıma inanıyorum." yorumunda bulunuyor. 

Yorumuyla olduğu kadar söz yazarı ve besteci kimliğiyle de tüm albümlerinde imzası bulunan Deniz Seki'nin "İz" de yine kendi şarkılarına yer veriyor. Düzenlemelerde İskender Paydaş ve Sadun Ersönmezle birlikte çalışan Seki; Sezen Aksu, Isra Gülümser,Ebru Sezgin,Muhammet Fuat,Aysel Gürel,Sezen Aksu,Ömür Göksel gibi isimlerin de şarkılarıyla İzin müzikal kariyerinde çok önemli bir yere sahip olduğunu belirtiyor. 

SlowTürk,Türksat Uydu Parametreleri Değişti!
18 Eylül'den itibaren yeni uydu parametrelerimiz:

Frekans: 12.034 MHz
Polarizasyon: Dikey
Sembol Oranı: 27.500
FEC: 5/6 
Nostalji Kuşağı, SlowTürk'te...
SlowTürk'te 70'ler, 80'ler ve 90'ların aşk şarkıları tekrar hayat buluyor...
Bir zamanlara damga vurmuş aşk şarkıları ve efsaneleşmiş aşk şarkıları Didem Şehitoğlu Çakmak'ın sunumuyla her Pazar saat 18:00-19:00'da  SlowTürk'te…

Sezen Aksu'dan,Alpay'a,Ayla Dikmen'den Ayten Alpman'a hiçbir yerde duyamayacağınız en özel aşk şarkıları bu programla size ulaşıyor.

Radyonom.com yayında!
Yeni bir dijital radyo platformu doğdu…

Doğan Radyo Grubu bünyesinde hayata geçen Radyonom.com, 
dinleyicilere istedikleri müzik türüne göre dijital radyo alternatifleri sunuyor.
Türkiye'de radyoculuk sektöründe öncü projelere imza atan Doğan Radyo Grubu, yeni markası Radyonom.com ile dijital radyoculuğa renk katmaya hazırlanıyor.

Birbirinden farklı müzik türlerini sunan 16 dijital radyo kanalı ile yola çıkan Radyonom.com, kolay kullanımı, kullanıcı dostu ara yüzü ile dinleyicilerin rahatlıkla kullanabileceği bir dijital radyo platformu.

Türkçe'den yabancıya, cazdan arabeske, Türk Sanat Müziği'nden film müziklerine, 70'lerden 80'lere ve 90'lara, pop müzikten lounge'a;  türküden klasik müziğe, her tarza uygun radyo kanalı Radyonom.com'da.

Kullanıcılarına farklı tarzlarda birçok dijital radyo kanalı sunan Radyonom.com'un radyoları ise;  
Hit Play (Yabancı Hit), Kampüs (Yabancı Pop-Dans), Loca (Lounge-Chill Out), Türk Pop (Türkçe Pop), Mazi (Türkçe 70-80-90'lar), Kafa (Arabesk-Fantezi), Gazino (Türk Sanat Müziği), Efsane (Yabancı 70-80-90'lar), Pop Corn (Film Müzikleri), Radyo Cazz (Dünyada Caz), Türkü Bar (Türk Halk Müziği), Klasik (Klasik Müzik), Dream (Hit), Dream Türk (Türkçe Pop), Slow Türk ve Radyo D.

Radyonom'a webte www.Radyonom.com  adresinden, mobil cihazlarda ise iPhone, iPad ve Android uygulamalarından erişilebilir.

Web:
www.Radyonom.com
 

App Store Uygulaması:
https://itunes.apple.com/app/radyonom/id897044271?mt=8


Google Play Android Uygulaması:
https://play.google.com/store/apps/details?id=dogantv.radyonom

Mert Ali İçelli'den "Sözün Bittiği Yer"
10 yılı aşkın süredir müzik dünyasında birçok başarılı projeye imza atan ve sayısız hit şarkıya aranjör ve müzisyen olarak hayat veren Mert Ali İçelli, bu kez yorumcu olarak yeni teklisi "Sözün Bittiği Yer" ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.
 
Yarattığı şarkıların hemen hepsinin listelerde bir numaraya çıkmasının etkisiyle Hit Makinası olarak da tanınan Mert Ali İçelli'nin çalıştığı isimler arasında Işın Karaca, Murat Boz, Demet Akalın, Ayşe Özyılmazel, Soner Sarıkabadayı, Emre Kaya, Kutsi, Emre Altuğ, Berkay, Murat Dalkılıç gibi starlar yer alıyor. 

Mert Ali İçelli düzenlemesi kendisine, söz ve bestesi son dönemin popüler ismi Emre Kaya'ya, ait olan "Sözün Bittiği Yer" şarkısı ile kariyerine yorumcu kimliğini de ekleyerek müzikal yolculuğuna devam ediyor. Sıla'nın ikinci video klibi: Yabancı
"Yeni Ay" albümünün ilk video klibi "Vaziyetler" ile müzik dünyasının gündemine oturan Sıla, albümün ikinci video klibi için; sözleri kendisine, müziği Efe Bahadır'a, düzenlemesi ise İskender Paydaş'a ait olan "Yabancı" şarkısını seçti.

İTÜ Taşkışla Kampüsü'nde çekilen video klibin çekimleri yaklaşık bir günde tamamlandı. Yönetmenliğini Ergin Turunç'un üstlendiği çalışmanın görüntü yönetmenliğini Soykut Turan yaptı. 

18 Şubat'ta müzik marketlerdeki yerini alan "Yeni Ay" albümünün açılış şarkısı olan "Yabancı", aynı zamanda düzenlemesi Bedük tarafından yapılan hızlı versiyonuyla albümün kapanışını da yapıyor.
Nev'in Yeni Albümü: Kıyısız Deniz
Dört başarılı albüm ve büyük beğeni toplayan şarkılara imza atan, sadık bir dinleyici kitlesine sahip Nev, merakla beklenen yeni albümü "Kıyısız Deniz"i önümüzdeki günlerde yayınlıyor. 13 şarkıdan oluşan albümün çıkış şarkısı " Toy"un klibi müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.
İrem Derici'den Aşıklara Özel Şarkı

Pop müziğin yeni ve güçlü sesi İrem Derici yeni şarkısı "Kalbimin Tek Sahibine" ile sevenlerinin gönlünde taht kurmaya hazırlanıyor.


Ardı ardına çıkardığı şarkılarla bir anda tüm ilgileri üzerine çeken ve tıklanma rekorları kıran İrem Derici yeni şarkısı "Kalbimin Tek Sahibine" ile aşıkları sevindirecek.

 

Şarkıyı ilk olarak 14 Şubat Sevgililer Günü'nde konuk olduğu Beyaz Show'da okuyan ve bu performansıyla sosyal paylaşım sitesi youtube'da izlenme rekorları kıran İrem Derici, dinleyicilerden gelen ısrarları kıramayarak stüdyoya girip şarkısını hazırladı.


 "Kalbimin Tek Sahibine" şarkısının söz ve müziği Hüseyin Boncuk'a; düzenlemesi ise Mustafa Ceceli'ye ait.

Ravi İncigöz ve Mustafa Ceceli'den Şeker...

 Eksik, Ölümsüz aşklar, Kalp kırılsa da sever, Sevgilim gibi hit şarkıların söz yazarı ve bestecisi olan Ravi İncigöz’e, ŞEKER isimli single çalışmasında Mustafa Ceceli eşlik ediyor.


DMC etiketiyle yayımlanan ŞEKER, sevenlerinin uzun süredir Ravi İncigöz’den beklediği ve düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait, oldukça iddialı bir şarkı.


Hem aranjör, hem yorumcu olarak şarkıya katılan Mustafa Ceceli, söz ve müziği Ravi’ye ait olan Eksik ve Sevgilim şarkılarıyla büyük başarı sağlamıştı. Klipte de birlikte yer alan Ravi ve Ceceli’nin dostluğu, bu müzikal birlikteliğin uzun yıllar devam edeceğini gösteriyor.


‘Yorgun Gemi’ isimli ilk albüm çalışmasından sonra sevenleriyle tekrar buluşmanın heyecanını yaşayan Ravi İncigöz, müzikseverlere ardı ardına gelecek güzel şarkılarının da müjdesini veriyor.


Mustafa Ceceli ile Ravi İncigöz’ü buluşturan projenin mimarı ise müzik piyasasının tanınmış ismi Samsun Demir. Dinleyenlerin ‘Şeker tadında aşk parçası’ yorumunda bulunduğu ŞEKER isimli parça, müzikseverlerden yoğun ilgi görecek gibi görünüyor.

"Güneşi Beklerken" dizisinin şarkısı single oldu...
İlk olarak "Güneşi Beklerken" dizisinde duyulan ve büyük beğeni toplayan "O Şarkı" single oldu. Şimdiye kadar pek çok dizi ve sinema filmi müziği seslendiren Aslı Demirer'e ait olan " O Şarkı " yı çok seven "Güneşi Beklerken" fanları, şarkının yayınlandığı bölümün ardından genç müzisyeni mesaj yağmuruna tuttu.

Şarkıya ulaşmak isteyen fanların isteğine daha fazla kayıtsız kalamayan Aslı Demirer, "O Şarkı" yı single yaptı ve geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sundu.

Kısa sürede sosyal medyada tıklanma rekoru kıran "O Şarkı" nın bu kadar ilgi görmesine çok sevindiğini belirten Aslı Demirer "Aklımda, "O Şarkı" nın single'ını çıkarmak gibi bir düşünce yoktu. Fakat o kadar ilgi gördü ki, herkes şarkıya nasıl ulaşabileceğini sormaya başladı. Ben de bu ilgiye kayıtsız kalamadım. Aldığım mesajlar bana güç verdi" dedi.

Emre Aydın'dan Yeni Albüm...
Rock müziğin güçlü sesi Emre Aydın yeni albümü "Eylül Geldi Sonra" ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.  Yeni albümünde ağırlıklı olarak kendi şarkılarına yer veren Emre Aydın; Sezen Aksu ve Nazan Öncel'in de iki unutulmaz şarkısını yeniden seslendirdi. 


Afilli Yalnızlık, Git, Hoşcakal, Son Defa, Beni Biraz Böyle Hatırla, Soğuk Odalar, Bu Yağmurlar gibi bir çok şarkısıyla milyonların kalbini fetheden Emre Aydın, 4. solo albümü "Eylül Geldi Sonra " ile yine adından sıkca söz ettirecek.

Çıkardığı tüm albümler ile satış rekorları kıran Türkçe Rock Müziğin güçlü ismi Emre Aydın, yeni albümünün stüdyo kayıtlarını İsveç'te tamamladı.  Düzenlemelerde Mustafa Ceceli ve Mats Valentin ile çalışan Emre Aydın; 10 şarkılık albümde 8 şarkının da söz ve müziğini yaptı. Sezen Aksu'nun "Belalım" ve Nazan Öncel'in "Geceler Kara Tren" şarkılarını da kendi yorumuyla seslendiren Emre Aydın, yeni albümüyle yine hayranlarının gönlünü fethedeceğe benziyor. Kibariye'den "Sil Baştan" Yorumu...
Arabesk müziğinin kraliçesi Kibariye, 2.5 yıl aradan sonra dinleyicileriyle yeni bir albümle buluşmaya hazırlanıyor…  Sözü ve müziği Şebnem Ferah'a ait olan ve daha önce sanatçının kendi yorumuyla dinleyicisine ulaşan ‘Sil Baştan', bu kez Kibariye'nin yorum farkıyla albümün çıkış şarkısı olarak müzikseverlere ulaşacak. 
 
 Titiz bir hazırlık sürecinden sonra piyasaya çıkacak albümde, daha önce farklı sanatçılardan dinleyicisine ulaşmış hit parçaları bu kez Erhan Bayrak ve Caner Tepecik'in düzenlemeleri ve Kibariye'nın yorumuyla müzikseverlere ulaşmış olacak. Yönetmenliğini Aşkın Tuna'nın üstlendiği bol sürprizli albümde toplam 11 şarkının sadece biri sıfır şarkı olarak yer alacak.
Gökhan Özen'den "Ne Farkeder"e Klip...
İnternette klipsiz yaklaşık 15 milyon kez tıklanan Gökhan Özen'in slow hit şarkısı "Ne Farkeder" kliplendi.

2013 yılının en başarılı albümlerinden birine imza atan Gökhan Özen'in "Milyoner" albümünde üçüncü video klip, slow hit "Ne Farkeder"e çekildi. Henüz klibi olmadan dijital platformlarda 15 milyon tıklanma rakamlarına ulaşan "Ne Farkeder",  tam bir Gökhan Özen slow hit'i...

Yönetmen koltuğuna Gökhan Özen'in oturduğu "Ne Farkeder"in video klibinde şarkının ilk 2,5 dakikası tek plan olarak çekildi. Gökhan Özen'in oyunculuğu ile de göz doldurduğu video klipte yakışıklı pop star, cam kırma sahneleri esnasında ciddi tehlike yaşadı. Bu sahneler için hiçbir teknik oyuna gitmeyen, özel bir kamera ile reel çekimleri tercih eden Gökhan Özen, cam kırma sahnelerinde 50 adet cam kırdı ve defalarca cam kırıklarının içinde kaldı. Özellikle yüzüne gelen parçalardan kendini korumayan çalışan sanatçının ellerinde kesikler oluştu. Gökhan Özen buna rağmen çekimlere ara vermedi. 
   Copyright 2007 Slow Türk   | İzleyici Temsilcisi | Yayın İlkeleri | Bilgi Toplumu Hizmetleri
   Bilgi Toplumu Hizmetleri MKK tarafından sağlanmaktadır.