yükleniyor...

İrem Derici’den Yeni Klip Müjdesi

İrem Derici’den Yeni Klip Müjdesi
Türk popunun başarılı kadın sanatçılarından İrem Derici, albümünün ikinci klibini çekiyor. Geçtiğimiz ay çıkardığı “Mest Of” albümüyle büyük beğeni toplayan Derici, albümün ikinci klibi için “Aşkımız Olay Olacak” şarkısını seçti.
İrem Derici’den Yeni Klip Müjdesi

Youtube’de klipsiz olarak 3.500.000 milyon izlenme barajını geçen şarkının büyük bir ilgi görmesinden dolayı ikinci klip bu şarkıya çekilecek. Derici, Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamaları konserinde bu şarkının Galatasaray versiyonunu seslendirmiş ve taraftarlar tarafından büyük bir beğeni almıştı. Söz ve müziği Feyyaz Kuruş ve  Aşkın Tuna imzası taşıyan şarkının düzenlemesini ise Alper Atakan yaptı. Klibin kısa süre içerisinde müzikseverlerle buluşması bekleniyor.

 “Şarkıyı Albüme İrem’in Babası Koydurttu”

İrem Derici 2017 yılında Bursa’da verdiği bir konser sonrası otelde kahvaltı yaparken Burhan Çaçan’ı görüyor ve yanına gidiyor. Derici, Çaçan’a, “Burhan Bey, 4 yaşımdan beri söylediğim hayatımın şarkısı ‘Aşkımız Olay Olacağı’ bir kuble birlikte söyleyip, video çekebilir miyiz?” diye ricada bulunuyor. O zamanlar Derici’nin böyle bir albüm yapma fikri yokken, bu videoyu çekiyorlar.

“Mest Of” albümü tamamlandıktan sonra İrem Derici’nin babası Hulusi Derici, “Kızım en sevdiğin şarkılardan birini koymayı unuttun.” diyerek “Aşkımız Olay Olacak” şarkısının da albüme girmesini sağlıyor.

Kaynak: Müzik On Air

 

 

DİĞER HABERLER

SlowTürk WhatsApp Hattı
0 (549) 659 66 00