yükleniyor...

netd müzik 10 Milyon!

netd müzik 10 Milyon!
Türkiye’nin ilk 10 milyon aboneye ulaşan Youtube kanalı netd müzik oldu.
netd müzik 10 Milyon!

Ocak 2014’te kurulan netd müzik dünyanın bütün ülkelerinden ziyaretçisi olan, dünya çapında en çok izlenen YouTube kanalları arasında ise ilk 10’da yerini sabitlemiş durumda. 2018 yılına hızlı bir başlangıç yapan netd müzik, aylık yaklaşık 700 milyonun üzerinde resmi video gösterimi sağlıyor, aynı zamanda Ocak 2014’ten bu yana ziyaretçilerine izlettiği videoların toplam süresi ise 110 bin yılı geçmekte.

100’e yakın yapım firmasının dijital temsilciliğini üstlenen netd müzik kurulduğu günden bugüne büyümeye devam ediyor. Türkçe müziği ücretsiz ve kolay ulaşılabilir olarak tüm dünyaya yaymayı ve dinletmeyi hedef edinen netd müzik ailesi, bunun yanında sanatçılar ve yapım firmaları için dijital platformlarda telif yönetimi de gerçekleştirerek, eser sahiplerinin hak kaybı yaşamasının da önüne geçiyor.

Dünyanın en büyük kanalları arasında yer alan Türkçe müzik kanalı netd müzik, dünya çapında 38 milyon tekil kişi erişim sağlayan, kataloğunda Türkçe müziğin en önemli isimlerini bulundurmakla beraber, yeni isimlerin keşfine ve farklı tarzlarda eserlerin de dinleyicilere kolay erişebilecekleri şekilde sunulmasına önem vermekte.

10 milyon abone ile ‘’Youtube Diamond Play Button’’ ödülüne hak kazanan netd müzik Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Türkçe müziğin adresi olmaya devam ediyor.DİĞER HABERLER

SlowTürk WhatsApp Hattı
0 (549) 659 66 00