yükleniyor...

NEV ve Jehan Barbur'dan Boğaz konseri

NEV ve Jehan Barbur'dan Boğaz konseri
“Müzik Boğaz’dan Gelir” tekne konserleri devam ediyor. Etkinliğe 17 Mayıs Çarşamba günü "NEV", 19 Mayıs Cuma günü" Jehan Barbur" konuk oluyor.
NEV ve Jehan Barbur'dan Boğaz konseri

Taksim’in gözde konser mekânlarından 60 m2 öncülüğünde düzenlenen “Müzik Boğaz’dan Gelir’’, Türkiye’nin dört bir tarafından gelen dinleyicilerin de ilgi gösterdiği konserler, bir yandan İstanbul Boğazı’nın tarih kokan doğasına tanıklık ederken öte yandan şehrin eğlence anlayışına yeni bir alternatif oluşturdu.

İlki 2015 yaz sonunda gerçekleştirilen ve ülkemizin sevilen müzisyenlerini İstanbul Boğazı'nda dinleyici ile buluşturan “Müzik Boğaz’dan Gelir” konserleri 2016 yılında çizgisini bir adım öteye taşıdı.

Temmuz – Eylül 2016’da gerçekleşen “Müzik Boğaz’dan Gelir” tekne konserlerinde; Birsen Tezer, Hüsnü Arkan, Deniz Tekin, Evrencan Gündüz & Can Gox, Yeni Türkü, Melis Danişmend, Adamlar, Luxus, Pinhani, Cem Adrian, Kalben, Moğollar, Kaan Tangöze, Jehan Barbur, Mehmet Erdem, Yüksek Sadakat, Jülide Özçelik, Murat Meriç, KozmonotOsman ve HEY!Douglas sahne aldı.

Etkinlik kapsamında 20 farklı sanatçı İstanbul’un en güzel göründüğü yerde, Boğaz’ın en büyük gezi teknelerinde müziklerini sevenleriyle buluşturdu.

“Her Şeye Rağmen”, “Sen Gibi”, “Işığım Ve Gölgem”, “Bir Nev-i Alaturka”, “Kıyısız Deniz” isimli albümlerindeki dillerden düşmeyen şarkıları ve aldığı ödüller ile Türkiye’nin en sevilen müzisyenlerinden olan NEV, etkinlik kapsamında 17 Mayıs Çarşamba günü hayranlarıyla buluşacak.

Dingin vokali, hikâyesi bol şarkılarıyla Türkiye’nin en önemli seslerinden Jehan Barbur, "Uyan", "Hayat" ve "Sarı" albümlerinin ardından dördüncü solo albümü "Sizler Hiç Yokken" ile devam ettirdiği müzikal yolculuğunun önemli duraklarından birinde hayranlarıyla bir kez daha "Müzik Boğaz'dan Gelir" tekne konserlerinde buluşuyor.

 

Kaynak: cnnturk.com

DİĞER HABERLER

SlowTürk WhatsApp Hattı
0 (544) 953 0 953