yükleniyor...

Sertab Erener, Facebook üzerinden konser verdi

Sertab Erener, Facebook üzerinden konser verdi
Facebook, hikayelerini dinlemek ve yeni nesilleri güçlendirmek adına Türkiye'den başarılı kadınları Facebook Londra ofisinde ağırladı. Facebook Live ile canlı yayınlanan Dünya Kadınlar Günü kapsamındaki "HERStory" etkinliğinde Sertab Erener, davetlilere özel bir konser verdi. Konser aynı zamanda cnnturk.com.tr ve kanald.com.tr'den canlı yayınlandı.
Sertab Erener, Facebook üzerinden konser verdi

Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Matraş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya, Sertab Erener’in yanı sıra Facebook’un #SheMeansBusiness projesi kapsamında Türkiye’den örnek gösterdiği kadın girişimciler arasında yer alan Girandola’nın kurucusu Aslı Eraltan, kadınları bir araya getiren uluslararası iletişim ağı TurkishWIN’in kurucusu Melek Pulatkonak ve Mutluluk Giysin Çocuklar Derneği’nin kurucusu Tuğba Doğan katıldı.

Matraş’ın konuklarıyla yaptığı sohbetlerin ardından Sertab Erener, Facebook Londra ofisindeki özel bir salonda canlı konser verdi. Facebook Live ile canlı yayınlanan konseri, Facebook çalışanlarının yanı sıra TurkishWIN ağında yer alan ve Londra’da eğitim gören 140 Türk kız öğrenci de izleme fırsatını yakaladı.

 

Kaynak: cnnturk.com

DİĞER HABERLER

SlowTürk WhatsApp Hattı
0 (549) 659 66 00