Müzik Haberleri

Tuğkan'dan Yeni Single

Tuğkan'dan Yeni Single

2020 yılında "Kusura Bakma" isimli çıkışıyla çok kısa sürede yükselişe geçen Tuğkan, yeni single'ı "Kayboldum"u sevenlerinin beğenisine sundu. Sözü ve bestesi Tuğkan’a ait olan “Kayboldum” isimli yeni single’ın aranjesi ve mix’i ise Alper Gemici tarafından yapıldı.

Habere Git
Ebru Yaşar & Siyam'dan Sürpriz Düet

Ebru Yaşar & Siyam'dan Sürpriz Düet

Yeni albüm çalışmasında sona gelen Ebru Yaşar, hayranlarına sürpriz yaparak İranlı şarkıcı Siyam ile düet yaptığı ‘Yoksun’ şarkısını müzikseverler ile buluşturdu. Söz ve müziğini Esad Fidan, Siyam, Ramazan Kızılpınar’ın paylaştığı, düzenlemesi Esad Fidan, süpervizorlüğünü Melisa Avuncan ve yönetmenliğini Ecem Gündoğdu’nun üstendiği klip 2 Şubat Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Habere Git
Ziynet Sali'den Yeni Tekli

Ziynet Sali'den Yeni Tekli

Başarılı sanatçı ZiynetSali, yeni teklisi ‘İmkansız Bir Aşk Denir’ i müzikseverlerle buluşturdu. Yeni şarkısı ile ilgili konuşan Sali “Herkesin kendinden bir parça bulacağı güçlü şarkı… Çoğu insanın hayatında muhakkak imkansız aşklar olmuştur. Aşk ve sevgi bizi ayakta tutan en güzel duygular. Aşk çok güçlü ama geçici bir duygu… ve yoğun duygular imkansız olunca adı AŞK oluyor bence dedi. Sözü ve müziğinde Yunus Emre Gök, düzenlemesinde ise Mustafa Ceceli imzası bulunan şarkı DMC etiketiyle tüm platformlarda yerini aldı.

Habere Git
Kaan Küçük'ten Yeni Tekli

Kaan Küçük'ten Yeni Tekli

“Aşka Borcum Var” isimli şarkıyla iyi bir çıkış yakalayan Kaan Küçük, yeni teklisi “Neyse, Boşver” isimli şarkısını müzik severlerin beğenisine sundu.Kaan Küçük, sözleri ve müziği Sefa Nuh Polat’a ait olan “Neyse, Boşver” isimli şarkıya kendine özgü tarzıyla hayat verdi.Aranjesini Yiğit Seferoğlu'nun yaptığı şarkı hem duygusal hem de sert tarzıyla, herkesin kalbine dokunmayı hedefliyor.Kaan Küçük’ ün “Neyse, Boşver” isimli şarkısı tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Habere Git
Hande Ünsal'dan Yangın

Hande Ünsal'dan Yangın

aşarılı sanatçı Hande Ünsal, bir yıllık sessizliğini Yangın'labozdu. Yaza girmeden kariyerinin ilk albümünü yayınlamaya hazırlanan Ünsal, albümün ilk şarkısı ‘Yangın'ı müzikseverlerle buluşturdu. Sözü ve müziğine Hüseyin Mehmedoğlu, düzenlemesinde iseOzan Bayraşa imzası bulunan şarkı, DMC etiketiyle tüm platformlarda yerini aldı.

Habere Git
Sefo'dan Yeni Tekli

Sefo'dan Yeni Tekli

Her çalışması ile sosyal medyada kendinden oldukça bahsettiren Sefo, yeni çalışması Kapalı Kapılar ile yine gündemde. Sefo’nun konserlerinde söylediği ve 26 Ocak’ta tüm dijital platformlarda yerinialan “Kapalı Kapılar” şarkısının sözleri başarılı rapçinin kendine, müziği Aerro’ya,masteringi ise Celil Yılmaz’a ait.

Habere Git
Mavi Gri & Ufuk Beydemir'den Sürpriz Düet

Mavi Gri & Ufuk Beydemir'den Sürpriz Düet

Alternatif müziğin başarılı isimleri Mavi Gri & Ufuk Beydemir "Vazgeç Artık Rüyalarımdan" düeti için bir araya geldi. Sözü ve müziğinde Akif Alkan, Ufuk Beydemir, düzenlemesinde ise Engincan Onar imzası bulunan düet, tüm platformlarda yerini aldı.

Habere Git
Nahide Babashli'den Yeni Tekli

Nahide Babashli'den Yeni Tekli

Pop müziğinin sevilen kadın seslerinden Nahide Babashli, yeni teklisi "Gidicem Buralardan"ı dinleyicisinin beğenisine sundu. Sözü ve müziği ve düzenlemesinde Milad Beheşti imzası bulunan tekli, tüm platformlarda yerini aldı.

Habere Git
Semicenk'ten Yepyeni Bir Albüm

Semicenk'ten Yepyeni Bir Albüm

Son dönemde bestelediği ve seslendirdiği şarkılarla müzik piyasasına damga vuran Semicenk, bu kez arabesk albümüyle sevenleriyle buluştu. 7 şarkıdan oluşan albümün çıkış şarkısı, sözü Yılmaz Tatlıses müziği ise Burhan Bayar imzası taşıyan "Eyvah Neye Yarar" oldu. İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses gibi arabeskin güçlü isimlerinin seslendirdiği şarkıları kendin has tarzıyla yeniden yorumladığı albüm "Karışık Kaset" tüm platformlarda yerini aldı.

Habere Git
Edis & Baran Mengüç'ten Sürpriz Düet

Edis & Baran Mengüç'ten Sürpriz Düet

Pop müziğinin başarılı erkek seslerinden Edis, Baran Mengüç ile Ayyaş şarkısı için bir araya geldi. Sözü ve müziği Baran Mengüç, düzenlemesi ise Zeki Arkun ve Onur Sevigen'e ait şarkı tüm platformlarda yerini aldı.

Habere Git