Emir Can İğrek'ten Sürpriz Bir Single | Boşuna Nefes Tüketme!!

Emir Can İğrek'ten Sürpriz Bir Single | Boşuna Nefes Tüketme!!

Parti İptal albümüyle 2023 yılına imzasını atan Emir Can İğrek yılı sürpriz bir single ile kapatıyor. Sözü ve müziği Emir Can İğrek, aranjesinini ise Yiğit Avcı'nın yaptığı şarkı tüm platformlarda yerini aldı

Diğer Haberler

Tuğkan'dan Yeni Single

Tuğkan'dan Yeni Single

2020 yılında "Kusura Bakma" isimli çıkışıyla çok kısa sürede yükselişe geçen Tuğkan, yeni single'ı "Kayboldum"u sevenlerinin beğenisine sundu. Sözü ve bestesi Tuğkan’a ait olan “Kayboldum” isimli yeni single’ın aranjesi ve mix’i ise Alper Gemici tarafından yapıldı.

Habere Git
Ebru Yaşar & Siyam'dan Sürpriz Düet

Ebru Yaşar & Siyam'dan Sürpriz Düet

Yeni albüm çalışmasında sona gelen Ebru Yaşar, hayranlarına sürpriz yaparak İranlı şarkıcı Siyam ile düet yaptığı ‘Yoksun’ şarkısını müzikseverler ile buluşturdu. Söz ve müziğini Esad Fidan, Siyam, Ramazan Kızılpınar’ın paylaştığı, düzenlemesi Esad Fidan, süpervizorlüğünü Melisa Avuncan ve yönetmenliğini Ecem Gündoğdu’nun üstendiği klip 2 Şubat Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Habere Git
Ziynet Sali'den Yeni Tekli

Ziynet Sali'den Yeni Tekli

Başarılı sanatçı ZiynetSali, yeni teklisi ‘İmkansız Bir Aşk Denir’ i müzikseverlerle buluşturdu. Yeni şarkısı ile ilgili konuşan Sali “Herkesin kendinden bir parça bulacağı güçlü şarkı… Çoğu insanın hayatında muhakkak imkansız aşklar olmuştur. Aşk ve sevgi bizi ayakta tutan en güzel duygular. Aşk çok güçlü ama geçici bir duygu… ve yoğun duygular imkansız olunca adı AŞK oluyor bence dedi. Sözü ve müziğinde Yunus Emre Gök, düzenlemesinde ise Mustafa Ceceli imzası bulunan şarkı DMC etiketiyle tüm platformlarda yerini aldı.

Habere Git
Kaan Küçük'ten Yeni Tekli

Kaan Küçük'ten Yeni Tekli

“Aşka Borcum Var” isimli şarkıyla iyi bir çıkış yakalayan Kaan Küçük, yeni teklisi “Neyse, Boşver” isimli şarkısını müzik severlerin beğenisine sundu.Kaan Küçük, sözleri ve müziği Sefa Nuh Polat’a ait olan “Neyse, Boşver” isimli şarkıya kendine özgü tarzıyla hayat verdi.Aranjesini Yiğit Seferoğlu'nun yaptığı şarkı hem duygusal hem de sert tarzıyla, herkesin kalbine dokunmayı hedefliyor.Kaan Küçük’ ün “Neyse, Boşver” isimli şarkısı tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Habere Git